SANAX İNŞAAT’TAN BASIN KAHVALTISI

Sanax İnşaat ve Enerji Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Öcalan, düzenlenen kahvaltılı toplantıda basın mensupları ile bir araya geldi.

Sanax İnşaat ve Enerji Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Öcalan, Akra Barut Hotel’de düzenlenen kahvaltılı toplantıda basın mensupları ile bir araya geldi. DRN Ajan & PR tarafından organize edilen toplantıda; İnşaat sektörünün dinamikleri, devam eden projeler ve yeni yatırımları üzerine basın mensuplarına bilgi veren İbrahim Öcalan, gazetecilerin sorularını yanıtlamayı da ihmal etmedi. Göksu Mahallesi’ni Hal Kavşağı’na bağlayan 7500 m2’lik arazide sürdürdükleri içerisinde AVM ve akıllı dairelerin bulunduğu City Gate projelerinin hızla devam ettiğine değinen Öcalan “ İnşaat sektörünün yanında bu yıl Karahan Yatırım’ı da bünyemize katarak güçlü bir ithalat ve ihracat hacmi yakaladık. İzmir’de de artık bir irtibat ofisimiz var. Sanax İnşaat’ın amiral gemisini oluşturduğu şirketimiz turizm ve gayrimenkul sektöründe de yatırımlarına devam ediyor” dedi.

ZİÇEV’E DESTEK

Sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteklerle de sıkça gündeme gelen İbrahim Öcalan, davete katılan basın mensupları adına Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı’na bağışta bulundu. ZİÇEV bünyesinde eğitim gören özel çocukların el emeğiyle hazırlanan saksılardaki çiçekleri basın mensuplarına takdim eden Öcalan, davetlerine icabet eden tüm basın mensuplarına teşekkürlerini sundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir