AntalyaGündemMagazinRöportaj

AKGÜN SOLAR ENERJİDE BEDAVA ENERJİ

Spread the love

Akgün Solar Enerji Güv. Sis. Elek. İnş. Malz. Mob. Sıh. Tes. Oto. Tic. Ltd. Şti Olarak güneş enerji santrallerinin (GES) yatırım ve teknik danışmanlığı, projelendirme, sistem tasarımı, lisanslı ve lisanssız santral kurulumları, lisans alımı ve işletme, ayrıca lisanssız üretim yönetmeliğine uygun olarak projeler planlama, projelendirme, finans ve uygulama ile kurulum sonrası teknik bakım, onarım konularında da hizmet veriyor. Endüstriyel kurulumların yanı sıra evsel çatı kurulumlarında da çözümler sunuyor. Şebeke bağlantılı (On-Grid) sistemlerin yanı sıra şebekeden bağımsız akü destekli sistemler (Off-Grid), güneş enerjili sulama sistemleri, LED aydınlatma sistemleri gibi alanlarda da hizmet vermektedir.

Bedava elektrik üretmek için güneş panelleri ve ilgili diğer bütün ekipmanları en iyi fiyat/kalite dengesiyle ve en iyi ödeme koşullarıyla son kullanıcın hizmetine sunan akgunsolarenerji.com aynı zamanda kurulum ve teknik destek hizmetleriyle de müşteri memnuniyetini zirveye çıkarmaktadır.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Akgün Solar Enerji, yaşadığımız gezegenin enerji ihtiyacını temiz kaynaklarla karşılamak için öncülük ederek, güneş enerjisinin kullanımını yaygınlaştırıp, insanoğlunun geleceğini yeni teknolojiler ile destekleyip, dünya ekonomisine katkı sağlamayı ve gelecek nesillere yaşanabilir bir doğa bırakmayı amaç edinmektedir. Akgün Solar Enerji dürüst, güvenilir, ilkeli ve fikir sahibi bir kuruluş olarak varlığını uzun süreler devam ettirebilmeyi görev edinmektedir.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

​İŞYERİ Sahipleri  Yusuf Güneş ve  Kemal Akça  Akgün Solar Enerji, kuruluşundan bugüne kadar birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan değerleri esas almaktadır. Sürekli gelişim felsefesi ile faaliyet gösteren Akgün Solar enerji, bunu alanlarında derin bilgi birikimine sahip, tecrübeli ve yetenekli kişilerden oluşan değerli ekibiyle gerçeğe dönüştürmektedir. Akgün solar Enerji’de, çalışmak bir zorunluluk olmaktan çıkarak, eğlenceli bir alışkanlık haline gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir