AntalyaGündemMagazin

TİYATRO SAHNESİ GERÇEK OLDU

Spread the love

Uzun yıllardır oynadıkları oyunlarda aynı tiyatro sahnesini paylaşan ve bir çok rolde aşık çifti canlandıran Hazal Soncul ile Yiğit Yarkın evliliğe ilk adımı Eskici Meyhanede attı.

Antalya’nın tanınmış simalarından, sanatçı İsmail Genco Soncul, tiyatro sanatçısı kızı Hazal Soncul’u yine tiyatro ve Çukur dizinin popüler oyuncusu Yiğit Yarkın ile nişanladı.

 Antalya’nın popüler mekanlarından Eskici Meyhanede düzenlenen nişan törenine çok sayıda davetli katıldı. Davetliler arasında iş insanı Hakan Saltoğlu ve İş insanı Turizmci Kağan Emre  ve Tuğba Sağıroğlu çiftde  nişan merasiminde hazır bulundular,

Çiftin yüzüklerini Türkiye’nin tanınmış Yeminli Mali Müşavirlerinden Ramazan Soncul taktı. Mutlulukları gözlerinden okunan çift, sempatik tavırları ve neşeleri ile geceye damga vurdu.  Gelen konukları kapıda karşılayan Feyza Satma ve İsmail Genco Soncul çifti davete katılan herkese teşekkür etti.

Uzun yıllardır dostlukları devam eden Cengiz Kurtoğlu,  rahatsızlığı nedeniyle davete katılamazken, nişanlı çifti telefon ile arayarak tebriklerini iletti.  Antalya sahnelerinin sevilen sanatçıları Aslıhan, Benhan Suat Zor ve Murat Eskihoran ile Aslıhan sahne aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir