AntalyaGündemMagazin

GLOBAL MODEL OF THE WORLD GÜZELLERİ SOHO’DA GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Spread the love

Rus MFD Model Ajans, tarafından  düzenlenen Global Model Of The World 2024 güzellik yarışmasının kamp süreci tüm hızıyla devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde 30 ülkeden Türkiye’ye gelen Global Model Of The World 2024 finalistleri

Kemer’de ki kamp ve hazırlık döneminde  Antalya’da çeşitli aktivitelere katılıyor. Olympos gezisinin ardından, yat turuna çıkan ve burada Antalya’nın doğal güzelliklerine şahit olan finalistler yoğun geçen kamp döneminde SOHO Kulüp’te stres attı.

Bu yıl 7’ncisi yapılacak olan Global Model Of The World 30 ülke adına yarışacak birbirinden güzel kızlar önceki akşam Antalya’nın en nezih gece kulüplerinden Soho’da gönüllerince eğlendi.

DJ BÜLENT TÜZÜN’DEN CANLI PERFORMANS

Soho’nun ünlü DJ’i Bülent Tüzün ve arkadaşlarının çaldığı canlı performans müzikler ile sahneye çıkan yarışmanın finalistlerine ilgi büyüktü.  Birbirinden güzel yarışmacılar Miss Soho seçilmek için Kemer’de ki büyük final öncesi Soho sahnesinde ter döktü.

YULİİA PAVLİKOVA “ MİSS SOHO FİNAL GECESİ AÇIKLANACAK”

Global Model Of The World Güzellik Yarışması’nın Direktörü Yuliia Pavlikova,

‘‘Her organizasyonumuzda dünyanın çeşitli yerlerinden Türkiye’ye gelen yabancı güzeller, başta Antalya olmak üzere Türkiye’ye hayran kalıyor, geniş takipçi kitlelerine görüntüleri aktarıyor, Antalya’nın güzelliklerini ülkelerine taşıyorlar. Bu da bizi çok mutlu ediyor. Seçilecek olan birinci güzelimiz, Global Model Of The World güzeli olarak çok sayıda ülkeyi kapsayan dünya turuna başlayacak.  Bu akşam bizi burada ağırlayan Soho Kulübe sonsuz teşekkür ediyoruz, final gecesi Miss SOHO’yu açıklayacağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir