AntalyaGündemMagazin

Harley Davidson Antalya Rallisi Başladı.

Spread the love

HARLEY Davidson sahiplerinin üye olduğu HOG ( Harley Owners Group-Harley Sahipleri Kulübü)  Antalya Chapter yönetimi tarafından organize edilen ve bu sene 7.si düzenlenen Harley Davidson Antalya Rallisi başladı.

İlki 2015 yılında yapılan her geçen yıl katılımın arttığı Harley Davidson Antalya Rallisi’ne Ankara, İzmir, İstanbul, Gaziantep, Bakü, Kıbrıs’ın yanı sıra Almanya ve Yunanistan’dan da motorcu geldi. 320 motorcunun buluştuğu rallinin ilk gününde barbekü partisi düzenlendi.

Rauf Denktaş Bulvarı üzerindeki Harley Davidson Showroomu önünde düzenlenen partide Redrobant ve Take it fresh (Cuba) gurubu sahne aldı. Guruplar söylediği şarkılar ile konuklara unutulmaz bir gün yaşattı.  20-22 Nisan tarihleri arasında geçekleşen organizasyonda 320 Harleyci Sherwood Exclusive otelde konakladı. Burada plaj partisi, de düzenleyen HOG üyeleri  ilk kez tanıştıkları üyeler ile bol bol sohbet etme imkanı buldu.

Antalyalı işadamı aynı zamanda Harley Davidson markasını Antalyalılar ile tanıştıran Hüseyin Acarlıoğlu ve oğlu Enes Acarlıoğlu’nun  ev sahipliğinde düzenlenen barbekü partisi ile tanışma fırsatı yakalayan Harley tutkunları, ralli süresince Antalya’nın farklı noktalarına sürüş gerçekleştireceğiz dedi,,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir