AntalyaGündemMagazin

Ahıskalı Genç İş İnsanı Raşit Şevket’ten Örnek Davranış

Spread the love

Ahıskalı genç İş İnsanı, MHP Muratpaşa Meclis Üyesi Aday Adayı Raşit Şevket geçtiğimiz günlerde Antalya’da Karalar Düğün sarayında Ahıskalı Türkleri bir araya toplayarak Şehitler için Mevlut Okuttu. Olundukça kalabalık olan organizasyona çok sayıda vatandaş katıldı. Katılanlar arasında MHP İl Başkanı Onur Temel ve Muratpaşa MHP İl Başkanı Sadullah Güneş de Hazır bulundular. Hafızların şehitler için Kur’an okudukları sırada bazı vatandaşlar gözyaşlarını hakim olamadılar. Gelen konuklara Mevlut yemeği İkram edildi.

İş İnsanı ve MHP Muratpaşa Meclis Üyesi Aday Adayı Raşit Şevket’in Konuşması

“Sayın Milliyetçi Hareket Partimizin Çok Kıymetli Başkanları ve yöneticileri,Sayın Ülkü Ocaklarımızın çok değerli Yöneticileri,

Ahıskalı Kardeşlerim,

Soydaşlarım, ülküdaşlarım, dava arkadaşlarım, Hepiniz buluşma etkinliğimize hoş geldiniz, şeref verdiniz. Bugün burada bir araya gelip bir şenlik düzenlemek istemiştik.Maalesef 12 askerimizin şehit olmasıyla sarsıldık. Üzüntümüz, öfkemiz tarifsiz…Soyumuz bir acımız bir Bu vatan için; verilen can, dökülen kan bizim.

Yüreğimiz kanıyor, içimiz kan ağlıyor, gönüllerimiz sızlıyor.Allah Türk Milleti’ne ve Türk Devleti’ne zeval vermesin Ahıska Türkleri olarak, Şehitlerimize Allah’tan rahmet yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum.Vatan için, bayrak için, can veren şehitlerimize Allah rahmet eylesin.
Ruhları şad, mekânları cennet olsun.
Türk Milletinin başı sağ olsun.
Ülkemizin Birliği ve dirliği için; Yurt içinde, yurt dışında, görev yapan ordumuza, güvenlik kuvvetlerimize rabbim güç versin.

Milliyetçi Hareket Partimizin çok kıymetli lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin buyurduğu gibi Öfkemiz, acımız kadar büyüktür. Bu şerefsizlerin kökünü her yerden kazımak mukaddes ve mukadder bir görevdir”

Protokol konuşmaları sonrası Yemek Duasıyla organizasyon son buldu,,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir