AntalyaGündemMagazin

Antalya’da Yılbaşı Böyle Karşılandı

Spread the love

Denizi, kumu, güneşi kadar tarihi ve doğal güzellikleri ile Akdeniz’in en önemli turizm merkezlerinin başında gelen Antalya, yılbaşına coşku ile girdi.

2024 yılına aileleri ve dostları ile birlikte eğlenerek girmek isteyen Antalyalı eğlence severler mekânlara akın etti. Gece hayatının popüler restoran ve gece kulüplerinin rezervasyonları günler öncesinden doldu.

Yılbaşı eğlencelerine yenen akşam yemeği ile başlamak isteyenler balık restoranlarına akın ederken, meyhanelerde de adeta izdiham yaşandı.

BARINAK BALIK

Damak tadına düşkün Antalyalıları vazgeçilmezi olan Barınak balık, ailelerin akınına uğrarken boş masa krizi yaşandı. Rezervasyon yaptırmadan gelenlerin kapıdan geri döndüğü Barınak Balık sahibi Musa Saraç’da ailesi ile birlikte yeni yıla mekânında girdi.

KUM BALIK

Kum balık Fasıl gurubu ve Oryantal gösterileriyle 2024 karşıladılar kum Balık Rezervasyonlar 15 gün önce den doldu

NEYZEN MEYHANE

Tolga Sungur’un işletmeciliğini yaptığı Neyzen, fasıl eşliğinde akşam yemeği yemek ve eğlenmek isteyenlerin tercihi oldu. Erken saatlerde başlayan eğlenceler geç saatlere kadar devam etti

TEZGAH SOKAK LEZZETLERİ

Kısa sürede yakaladığı başarı ile adından söz ettirmeyi başaran Tezgah Sokak Lezzetleri müdavimleri ile doldu taştı. Özenle hazırlanmış mekanda ki yeni yıl konsepti ile 2024 yılına mekanda girmek isteyenler renkli görüntüler yaşattı.

THE MARMARA’DA ELNUR COŞKUSU

Metinkale Mühendislik ve Enerji firmasının sahibi Metin Metinkale Ana Sponsorluğunda düzenlenen geceye Antalya, iş, cemiyet, sanat ve siyaset dünyasının yakından tanığı birçok sima katıldı. Gecede sahne alan Elnur, söylediği şarkılar ile konuklara unutulmaz bir yılbaşı yaşattı.

GUSTO MARE BALIK ÇOK SEVİLDİ

Geçtiğimiz günlerde kapılarını hizmete açan Gusto Mare Balık restoran, yılbaşı gecesi de keyifli ve nezih ortamında misafirlerini ağırladı. İşletme sahibi Aslan Soyubol’un eşi ve ailesi ile birlikte dostlarını ağırladığı gecede DJ müzik eşliğinde dinletilerle eğlenen konuklar, deniz ürünlerinin tadına vardı.

EBİ MEYHANE’DE İZDİHAM VARDI

Açıldığı günden itibaren neredeyse her gece dolup taşmaya devam eden Ebi Meyhane, Fener caddesin Ceila üstündeki yeni mekanında da müdavimlerini ağırlamaya devam ediyor. Antalya’nın sevilen sanatçılarının sahne aldığı yılbaşı gecesi renkli görüntülere sahne oldu.

Günler öncesinden dolan rezervasyonlar ile rezervasyonsuz gelenlerin kapıdan geri döndüğü gece söylenen şarkılar ve edilen danslar ile geç saatlere kadar devam etti.

 Antalya Soho club de eğlence tavan yaptı  oldukça kalabalık olan soho ‘2024 Dj Bülent Tüzün ve Dansçı Kızların muhteşem  gösterileriyle girdi,,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir