AntalyaGündemMagazin

Nice Mutluluklara Büyükyılmaz Çifti

Spread the love

Bucak İlçe Emniyet Müdürü Özkan Büyükyılmaz, Hazem Abdullah ile Antalya’nın gözde mekanı  Hayal Kahvesinde yapılan düğünle dünya evine girdi.

 Düğün gelen konuklar arasında Özkan Büyükyılmaz ve Hazem Abdullah’ın nikah şahitleri ise,    Burdur İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, Bucak Kaymakamı Bayram Gale ve Bucak Cumhuriyet Başsavcısı Sefa Aygün oldu.

Yapılan nikah merasimine, Bucak Kaymakamı Bayram Gale, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Burdur İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, Bucak Cumhuriyet Başsavcısı Sefa Aygün, Belediye Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Oğuzhan Erdoğan, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, AK Parti Bucak İlçe Başkanı Osman Taşkın, Antalya Emniyet Müdürlüğü personeli, Öztrak Traktör Bayii Hüseyin Özcan ve Ahmet Özcan, Duranlar Süt Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Duran, Polis Asayiş Hizmetleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Hasan Demir ve çok sayıda polis katıldı. Geceye gelen konuklar Sanatçı Kader ve Erkam Aydar ve Şavaş Ulubay söyledikleri şarkılarla geceye rek kattılar, çift  balayına  Antalya dışına gideceklerini söylediler,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir