AntalyaGündemMagazin

Güzeller görücüye çıktı

Spread the love

Akdeniz’in en uzun soluklu güzellik yarışması olma özelliğini elinde bulunduran ve geleneksel hale gelen Miss Mediterranean Güzellik Yarışması bu sene 22’ncisini düzenliyor.

Akdeniz’in en uzun soluklu güzellik yarışması olma özelliğini elinde bulunduran ve geleneksel hale gelen   Miss Mediterranean Güzellik Yarışması bu sene 22’ncisini düzenliyor.

AY-ÇA Estetik ana sponsorluğunda bu yıl 22’ncisi düzenlenen güzellik yarışmasının 12 finalisti Fener Restoranda düzenlenen bir kokteyl ile basına ve  yarışma sponsorlarına tanıtıldı. Organizasyon komitesi başkanı Ali Bulut tarafından 22 yıldır düzenlenen ve Akdeniz’in en güzel kızının seçildiği yarışmanın finali 11 Haziran akşamı Sky Business otel gala salonunda düzenlenecek.

Yarışma öncesi Expo Park Hotel’de kampa giren ve kamp süresince Zarafet, yürüyüş, dans, modellik, drama ve koreografi eğitimleri alan 12 finalist, Akdeniz’in en güzel kızı seçilmek için kıyasıya mücadelesi 11 Haziran akşamına kadar devam edecek.

FENER RESTORAN’DA KEYİFLİ GECE

Tanıtım Production tarafından bu yıl 22’ncisi düzenlenen yarışmanın finalistlerinin basına tanıtımın yapıldığı Fener Restoran ve SKY Business Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Yılmaz ve  Fener Restoran ve SKY Business Hotel  Genel Müdürü Nurten Sarı’nın davetliler ile tek tek ilgilendiği gecenin sürpriz konuğu ünlü manken ve televizyon programı yapımcısı Vahe Kılıçaslan oldu.

Yarışmanın 5 yıldır ana sponsorluğunu yapan AY-ÇA Estetik Yönetim Kurulu Başkanı Reşat Yılmaz’ın da katıldığı tanıtım gecesinde 12 finalistin fotoğraf çekimleri renkli görüntülere sahne oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir