AntalyaGündemMagazin

KIR DÜĞÜNLERİNİN YENİ ADRESİ “NEO VİSTA”

Spread the love

Özellikle düğün, nişan, kutlama ve doğum günü partileri için özel olarak tasarlanmış işletme dekoru ve şehir merkezine ulaşımı ve geniş otoparkı ile dikkat çekiyor.

Antalya’da uzun yıllardır organizasyon ve düğün süsleme alanında kendilerinden sıkça bahsettirmeyi başaran Emel Kademlioğlu ve Şeyda Özgören  kendilerine ait mekanlarını Neo Vista Garden’i Yalı caddesi üzerinde  görkemli bir tören ile hizmete açıldı,

Açılışa Antalya iş , cemiyet ve  sanat camiasının yakından tanıdığı simalar katılırken, Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İdris TAŞ’ta hazır bulundu.  Antalyalı iş insanı Cüneyt Kademlioğlu’nun eşi Emel Kademlioğlu ve iş ortağı Şeyda Özgören’in ev sahipliğinde gerçekleşen açılış renkli görüntülere sahne oldu. Brezilya dans gurubunun nefes kesen dans gösterisi büyük ilgi gördü. Davete aileleri ile birlikte katılan çocuklar, palyaço gösterileri, oyun aktiviteleri ve dev çocuk oyun alanında gönüllerince eğlendi.

Özellikle düğün, nişan, kutlama ve doğum günü partileri için özel olarak tasarlanmış işletme dekoru ve şehir merkezine ulaşımı ve geniş otoparkı ile dikkat çekiyor.

Neo Vista Garden’da guruplara özel sabah kahvaltıları ve akşamları mangal hizmeti de sunulduğunu söyleyen işletme ortaklarından Emel Kademlioğlu “ Biz burada diğer mekanlarda eksik gördüğümüz alanları da tamamlayarak hizmete açtık. Ben uzun yıllardır birçok organizasyon, açılış, nişan, kına ve süsleme işleri yaptım ve şimdi bu tecrübemi kendi işletmemde daha da ileri götürmeyi hedefliyorum” dedi.

Açık alanda kurulan dev mangalda pişen köfteleri konuklarına ikram eden işletmenin davetine katılan konuklar,  DJ Evren Yantur’un canlı performansı ile gönüllerince eğlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir