AntalyaGündemMagazin

Food Fest Antalya Gastronomi Festivali, Melek Mosso Rüzgarı

Spread the love

 Uluslararası Food Fest Antalya Gastronomi Festivali’nin ilk gecesinde sahne alan ünlü sanatçı Melek Mosso, en sevilen şarkılarını Antalyalılar için seslendirdi.

Bu yıl ikincisi düzenlenen Uluslararası Food Fest Antalya Gastronomi Festivali’nin ilk gecesinde sahne alan Melek Mosso, en sevilen şarkılarını Antalyalılar için seslendirdi.

Sahneye gümüş gri, pencere detaylı bir elbise ile çıkan ünlü sanatçı, şarkıları kadar dansları ile de dikkat çekti. Konser alanını saatler öncesinden dolduran binlerce izleyici, gece boyunca Melek Mosso’nun seslendirdiği şarkılara eşlik etti.

Gecenin ritmi sanatçının hareketli şarkılarıyla yükselirken, slow parçalarda zaman zaman duygu dolu anlar yaşandı. Gece boyunca etkileyici performansıyla dikkat çeken ünlü sanatçı, Antalya’da hayranlarıyla buluşmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, gecenin sonunda Uluslararası Food Fest Antalya Gastronomi Festivali’nin ilk gecesine damga vuran Melek Mosso’ya çiçek ve plaket takdiminde bulundu.

1 Eylül Dünya Barış Günü’nde Melek Mosso’yu Antalyalılarla buluşturmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Başkan Muhittin Böcek “Bu özel günde sevgili yurdum insanına, ülkeme ve tüm dünyaya; sevgi, barış ve kardeşlik diliyorum. Antalya’mız Atatürk’ün söylediği gibi hiç şüphesiz dünyanın en güzel yeri. Bu güzel şehirde yaşayan güzel insanlarla birlikte de yol yürüyoruz. Göreve geldiğimizde Antalya’yı kültür ve sanat şehri yapmaya söz verdik ve bunu gerçekleştirdik. Bu gece, bize bu yolda eşlik eden, sizlere güzel sesi ve güzel yüreğiyle seslenen Melek Mosso’ya teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir