AntalyaGündemMagazin

DIONISUS’DA TATİL KEYFİ

Spread the love

İnşaat ve otomotiv  sektöründe ki yatırımlarıyla dikkat çeken ve adından sıkça söz ettirmeyi başaran iş insanı Bünyamin Özkaya ,Antalya Belek Kadriye bölgesinde hizmete açtığı 4 yıldızlı Dıonısus Hotel ile turizm sektörüne de adım attı.

Diyarbakırlı iş insanı ve aynı zamanda Güneydoğu otomotivciler derneği (GODER) başkan yardımcısı Özkaya, turizm yatırımlarına devam edeceğinin altını çizerken, Antalya’nın her türlü yatırımı hak ettiğini söyledi. Kadriye bölgesinde bulunan 90 oda ve 300 yataklı Dıonısus Hotel, havuzu, aquaparkı, ve ferah odaları ile yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olmayı başarıyor.

TULPAN DAY SPA

Dıonısus Hotel, bünyesinde barındırdığı Tulpan Day SPA ve Türk hamamı ile de günün yorgunluğunu atmak isteyen konukların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Konusunda profesyonel kadrosu ile otel bünyesinde hizmet veren Tulpan SPA, otel müşterilerinin yanı sıra, Kadriye halkının da tercihi oluyor.

OXO KARAOKE&NİGHT CLUB’DE EĞLENCE ERKEN BAŞLIYOR

Antalya’da uzun yıllardır en ünlü mekanlarda işletmecilik yapan ve aynı zamanda Aura bünyesinde bulunan Sky ve Kristal barların eski patronu Gökhan Zorba işletmesindeki XOX Karaoke Nigt Club’de erken saatlerde Karaoke ile başlayan eğlenceler günün ilk ışıklarına kadar devam ediyor.

DJ. Alper Schwaerz’ın canlı performansı ile coşan yerli ve yabancı turistler tam anlamıyla eğlenceye doyuyor.  Saat 21.00-23.00 arasında Karaoke ile başlayan eğlenceler saat 03.00’e kadar devam ediyor.

Kadriye’nin tek Disco’su olma özelliğini taşıyan Oxo, nezih ortamı ve deneyimli kadrosuyla fark yaratıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir