AntalyaGündemMagazin

BAŞKAN CERCİLER GÜVEN TAZELEDİ

Spread the love

Mimarlar Odası Antalya Şubesi’nin bugün gerçekleştirilen Genel Kurulu’nda Başkan Hasan Çerçiler yeni yönetimiyle birlikte güven tazeledi. Çerçiler, aynı sorumlulukla çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Mimarlar Odası Antalya Şubesi’nin 20’nci Olağan Genel Kurulu bu hafta sonu gerçekleştirildi. Genel Kurul dün Mimarlar Odası Antalya Şubesi Konferans Salonu’nda, organ seçimleri ise bugün Adem Tolunay Anadolu Lisesi’nde yapıldı. Mimarlar Odası Antalya Şube Başkanı Hasan Çerçiler ve yönetiminin kırmızı listeyle girdiği genel kurulda başka aday listesi çıkmadı.

YENİ YÖNETİM KURULU

Mimarlar Odası Antalya Şubesi 20’nci Dönem Şube Yönetim Kurulu şöyle oluştu: Hasan Çerçiler, Ş. Didem Boztepe Erkış, Cem Alcan, Yasin Demir, Ayşegül Okudan, Evşen Kuzu, Yusuf Tuztaş.

Mimarlar Odası Antalya Şubesi 20’nci Dönem Şube Soruşturma ve Uzlaştırma Kurulu ise şu kişilerden oluştu: Nilgün Yılmaz, Serap Alper, Nur Gülay Sarıkçıoğlu, Deniz Yorulmaz, Bahadır Sargın.

BAŞKAN ÇERÇİLER: AYNI SORUMLULUKLA ÇALIŞACAĞIZ

Genel Kurul ile ilgili değerlendirmelerini yapan Mimarlar Odası Antalya Şube Başkanı Hasan Çerçiler, “Mimarlar Odası’na yakışan bir genel kurul gerçekleştirdik. Bizlere ve yönetimimize güvenerek oy veren ve bizleri yeniden göreve layık gören tüm üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Antalya’da aynı sorumlulukla çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir