AntalyaGündemMagazin

Aşklarını Nikah ile Taçlandırdılar

Spread the love

Antalya Rehberlik ve Araştırma Merkezi (RAM)Müdürü Mustafa Acar’ın avukat kızı Selen Acar, hukuk öğrencisi  Mehmet Çil ile, Denizim Parkta düzenlenen muhteşem bir düğün ile hayatlarını birleştirdi.

Muratpaşa Belediye Başkanı Av. Ümit Uysal’ın kıydığı nikah ile aşklarını evlilikle taçlandıran Selen Acar ve Mehmet Çil’in nikah şahitliklerini avukat meslektaşları yaptı.  Yaklaşık 500 kişinin katıldığı görkemli düğüne katılan davetliler adeta şıklık yarışı içindeydi.

Antalya’da bir hukuk bürosunda avukatlık yapan ,aynı zamanda 2’nci üniversitesini okuyan Selen Acar Uluslararası Dış Ticaret Uzmanı ve Hukuk öğrencisi Mehmet Çil  Denizim Parkta  düzenlenen kır düğünü ile hayatlarını birleştirmenin mutluğunu yaşadı.

Düğüne katılan davetlileri kapıda karşılayan Antalya Rehberlik ve Araştırma Merkezi (RAM)Müdürü Mustafa Acar ile damadın ailesi Nurşen-Fuat Çil’in mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Kır düğünü yapılan alana havai fişek gösterileri ile gelen Çil çifti, kıyılan nikahın ardından orkestranın çalıştığı  şarkı ile gecenin ilk dansını yaptı. Çiftin dansının ardında piste çıkan davetliler, gecenin sonuna kadar gönüllerinde eğlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir