AntalyaGündemMagazin

TOURİSM JOURNAL, BİRİNCİ YAŞINI GÖRKEMLİ ETKİNLİKLE KUTLADI

Spread the love

Dünya turizm endüstrisinde coğrafi konumu, tarihi ve kültürel değerleri, doğal güzellikleri, zengin mutfağı ve gelişmiş altyapısıyla en popüler destinasyonlar arasında yer alan Türkiye’nin etkin tanıtımını yapan, seyahat ve konaklama sektörünün gelişmine büyük destek veren turizm haber sitesi Tourism Journal, birinci yaşını görkemli etkinlikle kutladı.

Turizm sektöründe global ölçekte 5’inci sırada bulunan ve 2023 yılında 57 milyon turisti ağırlayan Türkiye’nin eşsiz güzelliklerini ve turizm potansiyelini 10 dilde yayımladığı haberlerle tanıtan www.tourismjournal.com.tr, birinci kuruluş yıldönümünü yaza merhaba partisiyle kutladı.

Türkiye’deki turizm destinasyonlarını öne çıkaran ve ülkedeki turistik tesislerin sunduğu tatil konforunu yansıtan zengin içerikli haberleri, röportajlar ve yorumlarla zenginleştirerek dünyaya yansıtan Tourism Journal, 27 Nisan cumartesi günü Antalya Aquarium Teras’ta gerçekleştirdiği görkemli kutlamada turizm yatırımcıları, turizm profesyonelleri, ulusal ve yerel basın temsilcileri, akademisyenler ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerini buluşturdu

Beyaz geceye katılan davetliler Tourism Journal’ın birinci yaşını kutlayan mesajlar verdi

Tourism Journal Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Aşkın Koç, Kurucu Ortaklar Yasemin Arslan ve Okan Özkırmızı’nın ev sahipliğindeki Tourism Journal 1. Yaş Günü Yaza Merhaba Partisi’ne beyaz kıyafetlerle katılan davetliler, dünya mutfağından ikramlar ve zengin müzik programıyla unutulmaz bir gece yaşadı. Şıklık yarışına sahne olan gecede, kırmızı halıda saflık ve masumiyetin rengi beyazlar içinde yürüyerek kameralar karşısına geçen davetliler, Tourism Journal’ın birinci yaşını kutlayan mesajlar verdi.

Yapay zekâ buluşması etkinliği eş zamanlı gerçekleştirildi

International Hospitality Company çatısı altında turizm sektöründe yapay zekâ teknolojileriyle öne çıkan FuturoLog ve Like Magic markalarının ana sponsorluğundaki dev organizasyonda, Turizmde Yapay Zekâ Basın Buluşması etkinliği de eş zamanlı düzenlendi. Tourism Journal Genel Yayın Yönetmeni Aşkın Koç, 10 dilde yayım yapan turizm haber portalının bir yıllık süreçte Türkiye’nin tanıtımında önemli rol oynadığını, günlük ve anlık içerikler üreterek ülkenin güzellikleri ve turizm değerlerini tüm dünyaya en çarpıcı şekilde yansıttığını belirtti. Aşkın Koç, Tourism Journal 1. Yaş Günü Yaza Merhaba Partisi’ne ana sponsor olarak destek veren International Hospitality Company, FuturoLog ve Like Magic’in üst düzey yöneticilerine teşekkür plaketleri sundu.

Görkemli kutlama turizm profesyonellerinden tam not aldı

Güneşin batışıyla başlayan Tourism Journal 1. Yaş Günü Yaza Merhaba Partisi, Grup Sound of the Soul & Perkusyon Show’un performansıyla hareketlendi. Sahne ışıklandırmalarıyla rengârenk bir atmosfere bürünen kutlamada sahne alan Necati ve Saykolar grubu, seslendirdiği Anadolu Rock parçalarla davetlileri coşturdu. Yıldızların altındaki kutlama, Oğuzhan Güzelderen ve İrina Moon’un sahne olduğu after party ile geç saatlere kadar devam etti. Tourism Journal’in birinci yaş günü kutlaması, geceye katılan davetliler ve turizm profesyonellerinden tam not aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir