AntalyaGündemMagazin

SAN TSG 30. Yılını Kutladı

Spread the love

Ürettiği yazılım çözümleri ile 74 ülkede sektörel çözümler sunan San TSG, Al’a Franga Meyhanede düzenlediği gecede Şirket çalışanlarına kıdem plaketleri verdi.

Turizm endüstrisine yazılım çözümleri üreten SAN Tourism Software Group (SAN TSG) 30. yılını Antalya Lara’a Bilem otel’e ait A’la Franga Meyhanede düzenlenen görkemli gece ile kutladı.

1992 yılında Erol Türk ve İsmet Çelebi ortaklığında temelleri atılan SAN TSG, 1993 yılında acente yazılımı üzerine çalışmaya başlayarak turizm ve seyahat teknolojileri konusunda uzmanlaşan 250 kişilik uzman ekibiyle SAN TSG ürünleri bugün 74 ülkede aktif bir şekilde kullanılıyor.

Dünya turizmine yazılım çözümleri üretmeye devam eden SAN TSG, incoming acente yazılımı Sejour ve tur operatörü yazılımı olan TourVisio ana ürünleri ile birlikte birçok modül ve yeni ana ürünler geliştirerek sektöründe öncü isimlerden biri haline geldi. Geçtiğimiz hafta Antalya’da düzenlediği gece ile şirkette uzun yıllardır çalışan personellerine kıdem plaketleri veren Erol Türk ve İsmet Çelebi, emeklerinden dolayı herkese teşekkür ederken, şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Erol Türk konuşmasında “ Biz ortağım İsmet Çelebi ile bu şirketi kurarken hedeflerimiz vardı ve bu hedeflerimize sizler sayesinde ulaştık. Bugün eğer 74 ülkede bizin ürünlerimiz kullanılıyorsa, bu sizlerin eseridir. Sektöründe 30 yıldır hizmet veren bir kurum olarak binlerce müşterimizle birlikte kocaman bir aile olmaktan mutluluk duyuyoruz. 30 yıldır müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız, teknolojik altyapımız, yetkin insan kaynağımız ile birçok başarılı işe imza attık. Başarılarımızı kutlamak, “BİZ” olma bilincini ve ruhunu bir kez daha birlikte yaşamak adına çalışanlarımızla bir araya geldik. Geçen her bir senenin, verilen emeğin çok değerli olduğuna inanıyor, müşterilerimize, bu yolculukta yanımızda olan iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 Türk konuşmasına şöyle devam etti. “Türkiye ve yurt dışında 5 binden fazla otel ve acente kullanılan ana ürünlerin yanında sektöre özel muhasebe yazılımı olarak  Abacus, B2B/B2C sistemler, web servisleri, XML ürünleri ile otel-acente rezervasyon iletişimini sağlayan, oteller ve acenteler arasında kullanılan Hotel2Sejour, uçak XML platformu SanFlight ana ürünler olarak sektörde yerini alıyor.

SAN TSG, 2013 yılında dijitalleşen ve globalleşen turizm dünyasına son olarak dahil ettiği Paximum (Global Travel Marketplace) ile ürünlerinin güçlerini birleştirerek global pazarda artık çok daha ses getiren projelere de imza atmaya başladık” dedi.

Konuşmaların ve plaket takdimlerinin ardından başlayan eğlencede DJ performansları, darbuka şovlar, zenne ve oryantal şovlar renkli görüntülere sahne oldu. Antalya turizm ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin de katıldığı muhteşem gece edilen danslar ve söylenen şarkılar ile geç saatlere kadar devam etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir