AntalyaGündemMagazin

PIRLANTA GİBİ AÇILIŞ

Spread the love

PIRLANTA GİBİ AÇILIŞ

Kuyumculuk sektörünün lider markalardan Koçak,  kurulduğu 1958 yılından bu yana, kaliteli hizmet anlayışı ile tercih edilen bir marka olmanın gururunu Antalya TerraCity  Alış Veriş Merkezinde geçtiğimiz hafta sonu yaptığı açılış ile bir kez daha yaşadı.

17 yıldır Koçak Jewellery Bölge Distribütörlüğü yapan Murat Çetin, 35 yıllık mesleki tecrübesini TerraCity’de açtığı Koçak Jewellery ile zirveye taşımanın mutluluğunu yaşadı.

Muratpaşa Belediye Başkanı Av. Ümit Uysal’ın kurdele kesimini gerçekleştirdiği açılışa, Antalya iş, siyaset, cemiyet ve sanat dünyasının yakından tanığı simalar katıldı. AESOB Başkanı Adlıhan Dere’nin gecikmeli olarak katıldığı açılışta bir konuşma yapan Ümit Uysal “İlçemizde böyle değerli yatırımların çoğalması bize her zaman gurur veriyor. Sevgili Murat Çetin’in büyük emekler harcayarak açtığı bu mağazanın kendisine ve Muratpaşa’mıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yapılan duanın ardından kurdele kesimi sonrası mağazayı dolaşan Ümit Uysal ve Adlıhan Dere, bir birinden değerli taşları inceleme fırsatı buldu. Sektörün öncülerinden ve sektöre yön veren Koçak kurucusu İsmet Koçak’ın hava şartları nedeniyle katılmadığı açılışa, çiçek ve tebrik mesajı yolladı.

Antalya’da birçok Koçak bayii olmasına rağmen ilk Koçak Jewellery mağazasını açan Murat Çetin, yakın zamanda  5 M Migros’ta da Koçak markasının olacağını söyledi.  Yaklaşık 6 yıldır mağaza müdürlüğü yapan  Şahan Kuşoğlu ile birlikte mağazaların açılışını projelendirdiklerini ifade eden Çetin, Antalya’ya yakışır mağazaların ardı ardına geleceğinin de müjdesini verdi.

Holiday Medya Aşkın Koç organizasyonunda gerçekleşen açılışta bir birinden değerli pırlantaları sergileyen Antalya’nın ünlü mankenleri Kristina Polejaeva -Alina Mery Peri ve Badel Furat, Alışveriş merkezinde düzenledikleri mini defile izleyenler tarafından büyük ilgi ile karşılandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir