AntalyaGündemMagazin

Havuz başında sürpriz kutlama

Spread the love

İş dünyasının başarılı kadınlarından Azuu Hotel’in patronu Arzu Yıldırım yeni yaşını kendi otelinin havuz başında görkemli bir parti ile kutladı.

Davetlilerin şıklık yarışında olduğu gecede, Arzu Yıldırım şıklığı ve Türkiye’nin en ünlü makyözlerinden Tolgahan Karataş’ın yaptığı makyaj ile tüm dikkatleri üzerine topladı.  Uzun ve yorucu bir sezonun son günlerinde hem kendisi, hem ailesi hem de yakın dostları için böyle bir gecenin moral olduğunu söyleyen Yıldırım “ Bu sezon beklentimizin üzerinde bir yoğunluk yaşadık. Kendimize ayıracak hiç vakit bulamadık. Bu özel günüm hem benim  için bir moral hem de dostlarım için bir tatil oldu. Beni her zaman olduğu gibi bu özel günümde de yalnız bırakmayan herkese sonsuz teşekkür ederim” dedi.

Erken saatlerde kokteyl ile başlayan eğlence, geç saatlere kadar devam etti. Doğum günü pastasını arkadaşları ve ailesi ile birlikte kesen Azuu Hotel’in güzel patronu Arzu Yıldırım, pastasının mumlarını söndürürken hem kendisi hem de tüm sevenleri için sağlıklı ve huzurlu bir yaşam diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir