AntalyaGündemMagazin

EMŞAV VAKFI  İL BAŞKAN YARDIMCISI KURUCU’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Spread the love

Antalya EMŞAV İl Başkanlığı olarak Pençe Kilit harekâtı bölgesinde şehit düşen aziz şehitlerimizin ruhlarına atfen Muratpaşa Camisinde cuma namazı çıkışı lokma hayrı gerçekleştirildi.

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı İl Başkan Yardımcısı Barış KURUCU yaptığı açıklamada; “birlik ve beraberliğimizi asla bozamayacaklar. Türk Milletimizin başı sağ olsun. Acımız çok büyük, hüznümüz dağlar kadar ama boynumuzu bükmüyoruz. Şehitlerimiz nefessiz kaldığı için bizler bugün burada, bu ülkede rahatça nefes alıyoruz ve bunu da asla unutmamalıyız. Hepsinin ruhları şad olsun. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları, askerimiz, Emniyet Mensubu şehit polislerimizi ve vatan uğruna kanlarını döken tüm şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyor, gazilerimize acil şifalar diliyorum” dedi.

Kurucu ,,Programımıza desteklerinden dolayı en başta Antalya İl Emniyet Müdürümüz Sayın Orhan Çevik’e her zaman yanımızda olduğu, şehit ve gazi ailelerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmadığı için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca katılım ve desteklerinden dolayı Antalya Emniyetinin değerli şube müdürlerine, birim amirlerine ve bizzat dağıtımda emeği geçen değerli polislerimize, destekleri ve emekleri için çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

“BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ ASLA KİMSE  BOZAMAYACAKLAR” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir