AntalyaGündemMagazin

DORE’NİN MİNİKLERİNE POPSTARLI MEZUNİYET

Spread the love

Antalya Dore Okulları’da anaokulunu bitirip 1. sınıfa başlayan minikler cübbe giyip kep attı.

Dore eğitim kurumları çatısı altında eğitim veren Dore Anaokulu, yılsonu gösterisi yaptı. 2022-2023 eğitim-öğretim yılını tamamlayan anaokulu öğrencisi minikler, yılsonu için hazırladıkları 10 farklı gösteriyi ailelerinin meraklı bakışları altında sahneledi.

Anaokulunu bitirip ilkokul 1. sınıfa geçen minikler için bir de kep ve diploma töreni düzenlendi. Minik cübbeleriyle sahneye çıkan minikler, diplomalarını öğretmenlerinden aldı. Ailelerin alkışla destek verdiği diploma töreni kep atılarak sonlandı.

Dore Okulları Kurucusu Çağrı Avcu, eğitime ve bilinçli nesil yetiştirmeye verdikleri önemden söz etti. Dore okullarında 5 yabancı dil eğitimi verdiklerini de kaydeden Avcu, “Eğitim sistemimizin temeli olan anaokulundan bugün miniklerimiz mezun oluyor. Onların yolu uzun, ancak bizler her zaman onlarla birlikte onlara destek olarak bu yolun temellerini sağlam atmaya gayret ediyoruz . Antalya’da henüz yeniyiz. 3 yılda güzel bir ivme yakaladık. Buradan aldığımız cesaretle Antalya’daki okul sayımızı önümüzdeki yıllarda arttırarak devam edeceğiz ” dedi.

Gecede eğlence de unutulmadı. Pop müzik sanatçısı Tayfun Duygulu, sevilen şarkıları davetliler için seslendirdi.

1990’larda Esen pop fırtınasının bir parçası olan sanatçı Tayfun Duygulu, her zaman olduğu gibi şarkılarını kendi çaldığı saksafonla renklendirdi. 1990’larda genç olan şimdinin anneanneleri, babaanneleri, dedeleri de sanatçıya torunları ile eşlik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir