AntalyaGündemMagazin

Dore Okullarının Muhteşem Ödül Galası

Spread the love

Dore Okulları, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Antalya’daki bir otelde Gala düzenledi. Özlem Yıldız’ın sunuculuğunu üstlendiği gecede manken Ece Gürsel, Tuğba Özay, sunucu Bircan Bali, oyuncu Coşkun Göğen, Yüksel Arıcı, Ümit Okur, Mehmet Kefli, Açelya Elmas, Yıldız Asyalı, yönetmen Haydar Işık, şarkıcı Tayfun Duygulu, Seçil Tuna, Malatya İş İnsanları Derneği Başkanı Yunus Akdaş, İNTİSAD Genel Başkanı Selahattin Par, Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İdris Taş, Klass Medya Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Kapucuoğlu, Galata Üniversitesi Rektörü Özgür Çengel, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri İstanbul Şubesi Dernek Başkanı Önder Çelik, Malatya Eğitim Vakfı Ankara Şube Başkanı Haluk Akşit, iş insanı Ahmet Muhtar Kızıltan, Malatya İş İnsanı Sadık Dönmezer ve Sedat Ay, İş İnsanı Marina Teplitska, ANTIAD Başkanı Bilal Köleoğlu, Incity Dergisi sahibi Güldal Siğinç, Milli Sporcu Mehmet Aygün, Kepez Belediyespor Başkanı Hakan Çatal, Hayta Yörük Türkmen Federasyonu Genel Başkanı ve Kanaat Önderleri Kurucu Başkanı İbrahim Bodur, Doktor Serhat Sığırcı, Uzman Psikolog ve Yazar Yeşim Akıncı, Huzurevi Müdiresi Esra Babacık gibi isimlerin katılımıyla gerçekleşti.

Öğretmenlerin doyasıya eğlendiği gecede şarkıcı Nur Ertürk sahne aldı. Bu yıl aynı zamanda 6. yılını da kutlayan Dore Okulları, Manisa, Antalya ve İstanbul’da kampüsleri bulunan, anaokulundan liseye kadar her kademeyi kapsayan bir eğitim kurumu olarak bilinmektedir. Dore Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Çağrı Avcu, geçen yıl İstanbul’da düzenledikleri Öğretmenler Günü kutlamasını bu yıl Antalya’da gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Dore Okulları kurucularından Kadir Çitil, Öğretmenler gününün bizler için önemini her sene geleneksel hale getirdiğimiz bu kutlama ve ödül geceleriyle yaşıyor ve yaşatıyor olmaktan onur duyuyoruz dedi.

Dore Okulları Genel Müdürü Seda Yüceland, Dore Okulları olarak İstanbul, Antalya ve Manisa’daki kampüslerimizde yeni nesiller yetiştiriyor, verdiğimiz çok yönlü ve çok dilli eğitimle geleceğimize sağlam temeller inşaa ediyoruz dedi.

Dore Okulları Genel Müdür Yardımcısı Dilşad Sarım Kütük, binbir emek ve yoğun çalışmalarla yürüttüğümüz eğitim sistemimizin en önemli parçası olan öğretmenlerimizle birlikte çocuklarımızın hayatına dokunacağımız daha nice başarılı yıllar geçireceğimize olan inancım tamdır sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir