AntalyaGündemMagazin

Antalya İl Emniyeti’nin Düzenlemiş olduğu Kermese Yoğun ilgi

Spread the love

Antalya İl Emniyet Müdürü Orhan ÇEVİK ve eşi Sevilay ÇEVİK hanımefendi kermes alanında bütün ziyaretçilerle bire bir ilgilendiler.

Antalya İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik ‘in Eşi, Polis Eşleri Derneği Antalya Şube Başkanı Sevilay Çevik koordinesinde Şehit, Gazi ve Emniyet Teşkilatı mensupları yükseköğrenim gören çocuklarına burs desteği sağlayabilmek amacıyla 11-12 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilen Konyaaltı Kent Meydanı’nda Kermes Etkinliği yoğun ilgi gerçekleştirildi

Antalya İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik  ve eşi Sevilay Çevik hanımefendi kermes alanında bütün ziyaretçilerle bire bir ilgilendiler. Yediden yetmişe her yaştan misafirin bulunduğu kermeste Antalya  Valisi Hulusi Şahin’de katıldı  hoş  sohbet ve muhabbet eşliğinde keyifli zamanlar yaşanan kermeste  Satışa sunulan yiyecek, içecek ve giyecek türü ürünler vatandaşların ilgisi ve memnuniyetiyle karşılandı.

Gün sonunda kermes anısına kesilen pasta sırasında  Sevilay ÇEVİK  duygularını şu şekilde ifade etti. “ Başta saygıdeğer eşim Orhan ÇEVİK bey olmak üzere hazırlık süreci de dahil olmak üzere gece gündüz emek veren tüm üyelerimize ve onları manevi destekleri ile yalnız bırakmayan eşlerine , emniyet müdürlüğümüzün değerli kadın personeline, kermesimizde el emeği göz nurunu sergileyen gönüllü kardeşlerimize, halkımızın göstermiş olduğu ilgi ve alakaya çok teşekkür ederim.Ulvi bir amaç için bu kermesi gerçekleştirdik. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ‘ün de dediği gibi “Eğitim, kültür ve bilgi aydınlığa açılan en geniş penceredir.”Bizler bugün bu pencereyi hep birlikte araladık. Gençlerimiz geleceğe güneş gibi doğacaklar. “dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir