AntalyaGündemMagazin

Antalya Düşünce platformunun Eylül ayı toplantısı konuğu Akp İstanbul milletvekili Sn Av. Serkan Bayram oldu..

Spread the love

 Antalya Düşünce platformunun  Su hotelde Eylül ayı toplantısı konuğu Akp İstanbul  milletvekili Sn Av. Serkan Bayram oldu..

Platform üyeleri ve misafirlerin yani sıra Antalya’nın Stk lafından katıldığı gecede Açılış konuşmasını yapan Antalya Düşünce Platformu Başkanı Halil  Güvenbaş “Hayatı ve mücadelesinden ilham aldığım Sn Vekilimiz Serkan Bayramı konuk etmekten onur duyuyorum dedi ve ayrıca   Yere düştüğünde değil vazgeçince kaybedersin diye ekleyen Guvenbas engelli ve özel kardeşlerimiz icin mücadeleden vazgeçmeyeceklerini söyledi. Daha Sonra senaryosunu Sn Serkan Bayram in yazdığı ve uluslararası ve ulusal birçok ödül alan Buğday Tanesi filminin özeti izletildi..

Daha sonra platform üyelerine hitap eden Sn  Akp vekilimiz Av. Serkan Bayram mücadelesi ve hayat hikayesini açık yüreklilikle anlattı. Bu konuşma esnasında salonda duygu dolu anlar yaşandı.. Engelli Hakları için gereken mücadeleyi sürdüreceğini bildiren Sn Serkan Bayram Engelli ve yaşlılar için bir bakanlığın kurulması gerektiğini ve bunu Cumhuriyetin yeni yüzyılda Türkiye’nin yapabileceğini bildirdi…Mücadelesinde Sn Cumhurbaşkanımızın desteklerinden de bahseden Sn Bayram Engelli bireylerin sorunlarının çözümlerini de platform üyeleri ve konuklarla paylaştı..

Platform üyelerin ve konukların sorularına içtenlikle cevap veren Sn Serkan Bayram daha sonra Buğday Tanesi kitabını imzaladı.. Dakikalarca ayakta alkışlar Sn Serkan Bayram platformun çalışmalarını takdir ederek başarı dileyerek geceyi sonlandırdı..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir