AntalyaGündemMagazin

30 ülkenin güzelleri Antalya’da

Spread the love

Rus MFD Model Ajans, tarafından  düzenlenen Global Model Of The World 2024 güzellik yarışması ile ilgili süreç, tanıtım toplantısı Tekirova’da yapıldı.

30 ülkeden Türkiye’ye gelen Global Model Of The World 2024 finalistleri 1 Haziran’da kampa girdi. Tekirova’da ki kamp ve hazırlık döneminin ardından 7 Haziran’daki final gecesi de büyük jüri karşısında ter dökecek bir birinden güzel kızlar, bu dönemde Antalya’da çeşitli aktivitelere katılacak.

Bu yıl 7’ncisi yapılacak olan Global Model Of The World 30 ülkeden 30 güzel yarışacak.

Yarışmanın tanıtımı için Tekirova’da bir otelde basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya Global Model Of The World Güzellik Yarışması Direktörü Yuliia Pavlikova, Jüri üyesi  Gülistan Yıldız, tesisin Ön Büro Müdürü Kerem Beyrek, Manken ve Fotomodel Esen Beyhan Kurba ve Model  Angelina Gorbunova katıldı.

Basın toplantısının açılış konuşmasını yapan Global Model Of The World Güzellik Yarışması’nın Direktörü Yuliia Pavlikova, “Ben Türkiye’yi çok seviyorum. Dünyanın en büyük organizasyonlarından biri olan Global Model Of The World’ü Antalya’da yapmaktan çok mutluyuz. Türkiye çok güzel, Antalya çok güzel’’ dedi ve sözlerini şöyle sürdürdü:

‘‘Her organizasyonumuzda dünyanın çeşitli yerlerinden Türkiye’ye gelen yabancı güzeller, başta Antalya olmak üzere Türkiye’ye hayran kalıyor, geniş takipçi kitlelerine görüntülerle aktarıyor, ülkelerine taşıyorlar. Bu da bizi çok mutlu ediyor. Seçilecek olan birinci güzelimiz, Global Model Of The World güzeli olarak çok sayıda ülkeyi kapsayan dünya turuna başlayacak. Güzelimiz seyahatlerini Türkiye ve birçok turizm ülkesi adına gerçekleştirecek.

Her ülkenin güzeli, o ülkenin turizm elçisidir. Hem kendi ülkelerinin hem de Türkiye’nin tanıtıyorlar. Ben bu organizasyona yüreğimi koydum. Her sene üzerine kata kata yarışamaya devam ediyoruz. Dünya’nın en prestijli yarışmalarından birisi oldu ve olmaya da devam edecek” dedi.

YARIŞMA TAKVİMİ

Global Model Of The World yarışmasına katılan 30 ülkenin güzelleri, 1 Haziran’da Antalya’nın Tekirova Otel’de kampa girdi.. Güzeller kamp süresince Antalya’da düzenlenecek çeşitli etkinliklere katılacak ve kendileri bazı eğitimler verilecek.

Güzeller 7 Haziran akşamı düzenlenecek finalde podyuma çıkarak, kraliçelik tacı için jüri karşısında ter dökecek. Yarışmanın jürisinin turizmciler ile yerli ve yabancı ünlü isimlerden oluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir