AntalyaGündemMagazin

3 Antalya Murat Paşa Çevre Festivali’nde, pop-rock grubu Gripin sahne aldı.

Spread the love

3 Antalya Murat Paşa Çevre Festivali’nde, pop-rock grubu Gripin sahne aldı.

  1. Antalya Murat paşa Çevre Festival organizasyonu ve ana sponsoru OPSİS ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ, Taner Mirza bey, ÇTM ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ Uğur Tam ve AZUU HOTEL Arzu Yıldırım’ın katkılarıyla pop-rock grubu Gripin konser verdi.
  2. Festival, 12 Mayıs Perşembe günü taşlar ve geri dönüşüm malzemelerinden yapılan ağırlıklarla gerçekleştirilecek pilates kursuyla başlayacak. İlk gün ekoloji atölyeleri çocuklar için oyun ve drama çalışmaları, sergilerle devam edecek festivalde gün batarken ‘İklim Sahnesi’nde Can Özhan’ın keman öğrencileri sahne alacak. Saat 20.00’de ise Burcu Bükem Kuru, Bahar Kınıs Tuğlu ve Ahmet Sait Karabulu’un Suyun Belleği isimli konseri gerçekleştirilecek.
    Festivalde cuma günü, 5 yıl önce katledilen doğa savunucuları Aysin ve Ali Ulvi Büyüknohutçu’nun adını taşıyan söyleşi alanında iklim ve tarım, iklim adaleti konulu söyleşiler olacak. Festivalde 2’inci gün, metal, plastik şişe ve bidon gibi çöpe atılmış malzemelerden ürettikleri enstrümanlar ile müzik yapan Fungistanbul iklim sahnesinde olacak.
    Festivalin son günü, 15 Mayıs Pazar ise ‘yeşil kimyager’ Fatih Küçükuysaül “Güzelliğin Kimyası” başlıklı atölye çalışması gerçekleştirecek. Festivalde Gizem Okudan Latin Jazz Band sahne alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir