ben musa
Gece Kuşu Magazin ve Aktüel haber sitesi
 gaga
 » 
Sen Herzaman Kalbimdesin Canım Abim
a aa
25 Eylül 2018 2:07
Musa Doğan
Musa Doğan Sen Herzaman Kalbimdesin Canım Abim

 

Geçtiğimiz günlerde Canım Abim

Abim kadar çok sevdiğim bir insanı kaybetmenin Hala derin bir üzüntüsündeyim dostlar.

Yılar ne çabuk geçiyor be Abi Antalya’ya ilk geldiğim dönemler seninle ışıklar caddesi Büyük şehir Belediyesi karşısında Öküz bar vardı seninle orda tanışmıştık be  Ümit Abi bana Ozaman  Nikon D70 makinayı verdin benim le çalışımısın dedin  Kabul ettim. Yaklaşık seninle 7di yıl naytlayf dergide beraber çalıştık senin bende emeğin çok Antalya Ekspres gazetesinde 4 yıl çalıştık birlikte be Ümit Abi bana Antalya’da yıllarca Abilik yaptık kimsenin kimseye yapmadığı yani insanın  babası veya kardeşine  yapmadığını  bana yaptın  be abi bana evinin kapılarını Açtın sofrana oturttun.

Ansızın gidişin   beni ve sevenlerini çok  be Abi ben yapayalnız napa cam be Abi  eskiden sen vardın  dağ gibi arkamda

Hatırlıyor musun  Beni Ekspres gazetesinden  çıkarttıklarında  sende beni işten çıkarttıkları için işi bırakmıştın en sıkıntılı dönemlerinde  ben bunları  nasıl unuturum be abi hani derler ya   insanın kardeşine yapmadığını ama sen  benim arkamda durmuştun ama sen yoksun be  şimdi.

Ansızın gidişin çok üzdü beni abi ne diyelim Rabbim seni bizlerden daha çok sevmiş

Sevenlerin  ve gerçek dostların  seni yalnız bırakmadı ümit abi sen dünya yüzünde görmedin ama ben gördüm be abi  bir çok insana iyiliklerin olmuştur be  Ümit abi kimsenin  kalbini kırmazdın ansızın  gidişin  hele beni çok üzdü tabiki sevenlerinde  üzdün abi ne diyelim  kaderde buda  varmış .

yine yapacağını yaptın be Abi  bağışladığın organlarınla  3 kişiye  can verdin  yine insanlığını göstermiş oldun bir kez daha sana Canım  abim diyorumya senin gerçek kardeşin olmasam  beni manevi bir kardeş olarak görmedin bende seni  manevi bir abi olarak hiç görmedim hiç gerçek abilerimden farkın yoktu benim için HOŞCA KAL  ÜMİT ABİ Hakını elal et bizlere canım abim…

Mezarın huzurla dolsun mekanını cennet olsun  kardeşim  musa doğan seni asla unutmayacağım

 

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

KÖŞE YAZARLARI

baslik