ben musa
Gece Kuşu Magazin ve Aktüel haber sitesi
atan park fasıl NEYZEM balık
» 
Antalyalı Kadınlar 8 Mart Dünya Kadınlar gününü Böyle Kutladı.
a aa
Tarih : 11 Mart 2019 19:55
Antalyalı Kadınlar 8 Mart Dünya Kadınlar gününü Böyle Kutladı.
8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlamak için düzenlenen eğlencelere katılan Antalyalı kadınların şıklıkları ve güzellikleri adeta göz kamaştırdı.
Antalyalı Kadınlar 8 Mart Dünya Kadınlar gününü Böyle Kutladı.

8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlamak için düzenlenen eğlencelere katılan Antalyalı kadınların şıklıkları ve güzellikleri adeta göz kamaştırdı.

Dünya Kadınlar Günü kutlamaları için Antalya’da eğlence mekanlarını hınca hınç dolduran kadınlar, bu özel günü, tüm zarafet ve güzellikleri ile kutladı.

8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlamak için düzenlenen eğlencelere katılan Antalyalı kadınların şıklıkları ve güzellikleri adeta göz kamaştırdı. Bir çok eğlence mekanının kadınlara özel olarak hazırladıkları programlar renkli görüntülere sahne oldu.

Günler öncesinden dolan rezervasyonlar, işletmelerin yüzünü güldürürken, kadınların coşku dolu eğlencelerine ev sahipliği yaptı.

The Marmara Otel’de düzenlenen kadınlar gününe özel gecede Antalya sahnelerinin sevilen sanatçısı Erdinç Karadeniz ve klarnet şov ile Efe, Otelin balo salonunu dolduran konuklara unutulmaz bir gece yaşattı.  Gecenin sunuculuğunu Antalya’nın sevilen mankenleri Sevcan Kahveci ve Ayça Bölükbaşı yaptı.

Eskici Meyhane, Adres Ocakbaşı, Galatalı restoran, Fosforlu meyhane, Saroz Balıkçısı, Bi Büyük Meyhane, Taşkapı Konyaaltı, Erik Dalı gibi mekanlarda yer bulmak neredeyse imkansızdı.

Eskici Sokak Meyhanesinde ki oryantal şov, mekanın konuklarının da katılımı ile görsel şölene dönüştü.

Adres Ocakbaşının üst katında Anex Tour çalışanları, yoğun ve yorucu geçen bir haftanın stresini atarken yeni sezon için moral depoladı.

 

Etiketler :

DİĞER ANTALYA HABERLERİ

  •  Yardım Sever İş Dünyasından İftar Yemeği

    Yardım Sever İş Dünyasından İftar Yem...

   Antalya’nın genç iş adamlarından Barış Kurucu’nun Organize ettiği  ve hayırsever  işadamları ve dostlarının da katkıları ile düzenlenen  iftar yemeğine Antalya çocuk sevgi evlerinden ve  çocuk esirgeme...

  • Miniklerin Gösterisi İlgiyle İzlendi

   Miniklerin Gösterisi İlgiyle İzlendi

   Antalya Başarı Okulları 05 yaş Ana Okulu öğrencileri gösteri şovları gelen aileler tarafından çok beğenildi. okulumuz ingilizce öğretmenleri sayın Fulya Cengizoğlu ve Selma Öztürk ün eşliğinde Tatil Draması...

  • Balaban’ın konuğu Ben Yoruldum Hayat Bestekâr ve yorumcu Mümin Sarıkaya oldu

   Balaban’ın konuğu Ben Yoruldum Hayat B...

   Antalya’nın sevilen sanatçılarından, Yozgat’ın yetiştirdiği değerli ses Murat Balaban, Kanal V ekranlarında hazırladığı programına hemşerisi ünlü sanatçı Mümin Sarıkaya’yı konuk etti. Antalya’nın  tek...

  • Milli Kick Boks’cu Mehmet Mıstık’tan Teşekkür Ziyareti

   Milli Kick Boks’cu Mehmet Mıstık’tan T...

   Milli Kick Boks’cu Mehmet Mıstık’tan Teşekkür Ziyareti Milli kick boks sporcusu mehmet mıstık sponsor u olan MERVE elektronik BOSCH ANTALYA mağazalarına kupaları ile ziyaret te bulundu. uluslararası Avrupa...

  • Antgross Toptan gıda  Marketi  hizmete açıldı

   Antgross Toptan gıda  Marketi  hizmete...

   Antalya Eski Hal Kaşağında Antgross Toptan gıda  Market  hizmete açıldı Antgross Toptan  market  Açılışında işletme Sahibi İsmail Armacı ve Ortakları açılışa gelen konukları karşıladılar   İsmail  Armacı ve...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

KÖŞE YAZARLARI

baslik