Ali Usta Mercedes Benz Özel Servisi’ne Görkemli Açılış

Ali Usta Mercedes Benz Özel Servisi 1000m2’lik yeni yerini geçtiğimiz günlerde düzenlenen görkemli bir törenle hizmete açtı.

Ali Öztürk ve Hüseyin Öztürk kardeşlerin girişimleriyle 2018 yılında hizmete açılan ve açıldığı günden bu yana adından güvenle bahsettiren Ali Usta Mercedes Benz Özel Servisi, 1000m2’lik yeni yerini geçtiğimiz günlerde düzenlenen görkemli bir törenle hizmete açtı. Servisin açılışına Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Antalya İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mustafa Başoğlu, Antalya İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan, Kepez Kaymakamı Nusret Şahin ile Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere’nin yanı sıra pek çok seçkin davetli katıldı. İşletmenin kurucu ortağı Hüseyin Öztürk; yetkili servis standartlarında, uygun fiyatlı hizmet politikası ile 2018 yılında çıktıkları bu yolculukta kendilerine güvenen tüm müşterilerine ve bu özel günde kendilerini yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkürlerini sundu.  16 yıllık Mercedes yetkili servisi deneyiminin ardından hizmete açtıkları 300m2’lik servisi, bugün 1000m2’lik yeni yerine taşıdıklarını belirten Ali Öztürk ise “Burada müşterilerimize daha kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunmak adına var gücümüzle çalışıyoruz. Öyle ki günümüzde Mercedes Benz otomobillerin parçaları oldukça pahalı. Bu yüzden orijinal parçaların yanında, orijinal parça üretimi yapan tesislerin ürettiği yan sanayi parçaları da müşterilerimizin seçenekleri arasına değerlendirmesini öneriyoruz. Ancak sunduğumuz yan sanayi seçenekleri de en az %95 oranında orijinali ile benzerlik gösteriyor. Bu noktada amacımız müşterilerimizin maddi kaybını en aza indirmek ve kullanılan yedek parçanın aracın genel işleyişiyle tam bir uyumluluk göstermesini sağlamak” dedi.

Alanında uzmanlığı tescilli 9 kişilik ekiple hizmet vermeye devam eden Ali Usta Mercedes Benz Özel Servisi, Mercedes markalı otomobiller üzerine yaşanan arızaların tamamına bünyesinde çözüm üretebiliyor. İşletmede ayrıca her türlü konfor elemanının düşünüldüğü müşteri bekleme alanı da buluyor. Servisin her alanda şeffaflık politikası doğrultusunda müşteriler bekleme alanından araçlarına uygulanan işlemleri anlık olarak takip edebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir