Nişanlıya Sürpriz Kutlama

Sebze Tüccarı Genç İş İnsanı Efkan Kozak; Akdeniz Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi öğrencisi nişanlısı Zeynep Sema İşler’in doğum gününü, kentin yeni eğlence duraklarından Lucco’da kutladı. Romantik bir akşam yemeğiyle başlayan buluşma, ilerleyen dakikalarda genç kızın teyzeleri ile Efkan Kozak’ın anne ve babasının da dahil olmasıyla, sürpriz bir partiye dönüştü.

20 yaşına giren doğum günü kızı Zeynep Sema İşler, çok mutlu olduğu bir sürprizle karşılaştığını belirterek, “Baş başa bir akşam yemeği yiyeceğimizi sanıyordum. Açıkçası kalabalık kutlamalara alışığım. Bu yüzden içim biraz buruktu. Ancak sanatçı Sinan Yıldırım’ın sahneye çıkmasıyla teyzelerim, eniştelerim ve nişanlımın ailesi kutlamamıza dahil olarak gecemizi renklendirdi” diye konuştu.

Efkan Kozak’ın babası Sinan Kozak’ın özel tasarım bir doğum günü pastasıyla müstakbel gelinine sürpriz yaptığı gece, hediye ve tebrikler eşliğinde devam etti. Doğum günü için bir araya gelen gençler ve aileleri Sinan Yıldırım’ın şarkılarına eşlik ederek gönüllerince eğlenirken Zeynep Sema İşler’in ikiz teyzeleri ilgi odağı oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir