Eğlence Dünyasına sürpriz Yasak Daha

 Selam Dostlar

 Kovid 19 nedeniyle uzun süre Antalya’da eğlence mekanları kapalı kaldı tabiki bu illet kovid 19 bir an önce kurtulmak dileğiyle diyelim dostlar.

Perşembe günü enteresan bir şey yaşandı Yaklaşık 15 gündür eğlence mekânları 18 /21 arası hizmet veren eğlence mekânları dün Sürpriz Kaymakamlık Kararıyla Canlı Müziği Durdurdular E nolacak bu işin sonu madem  Canlı Müzik Yasakta neden 15 gündür Canlı müzik Yaptırıyorsun Sayın  yetkililer    he bu arada  Gelen Ekibe Soruyor Vatandaşlar bende kulak misafiri duyuyorum yetkili diyor ki Kaymakamlık emri diyor Tamamda  Kaymakamlık  genelgeyi  görelim diyor Yetkili de  diyor ki Tebligat yarın size gelir diyor .

 Eeee Ne olacak Bu işin sonu bende merak ediyorum hadi bakalım hayırlısı  Artık esnaf diye bir şey kalmadı diyorum  Eğlence dünyası kafeler Çay bahçeleri bir çok işletmeler Can suyu beklerken bir çıkıyor bu yasak şu yasak  hadi gel buradan yak  bu Eğlence Sektöründen  Binlerce kişi Ekmek yiyiyor bence bir gün önce bu işe bir çare düşünülsün ki ne olacaksa olsun diyorum, ben sadece şaşırdın mı  hayır  Artık eğlence sektörü  bir çözüm  bulunsun derim   milyonlarca insan ekmek yiyor diyorum. Umarım her şey selamete varır da herkes işine bakar

Her şey gönlünüzce olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir